“Me neve”, çfarë po i bën bashkë këngëtarët shqiptarë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:14 19-12-2015 “Me neve”, çfarë po i bën bashkë këngëtarët shqiptarë?

Prej disa ditësh, shumë prej emrave më të suksesshëm të muzikës shqiptare, po postojnë foto të tyre me mbishkrimin "Me neve".

Lumi B, Dafina Zeqiri, Etnon, Capital T, Kresha, Lyrical Son, NR, Elinel, BimBimma ishin disa prej emrave të cilët iu bashkangjitën këtij trendi.

Në media u raportua se kjo ishte formë përkrahëse në rrjete sociale për këngën e re të Ledrit "Sun rrin me neve" që do publikohet nesër.

Megjithatë, e vërteta është krejt ndryshe. "Me neve" do jetë një aplikacio: një platformë moderne për të dëgjuar muzikë e pasuruar me të gjitha zhai e muzikës. që synon të mbledhë artistët më eminentë, shkruan Prive.

Aty do të ketë edhe informacione në lidhje me këngët më të reja, koncertet dhe mundësinë e blerjeve të biletave përmes kësaj platforme.

Momentalisht, Icy projekt është në fazën e testimit deri në startimin që parashihet të ndodhë në pranverën e vitit të ardhshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016219139099121
array(1) { ["section"]=> string(56) "me-neve-cfare-po-i-ben-bashke-kengetaret-shqiptare-28159" }