“Me një grusht përtokë”-momenti VIDEO kur Noizy rreh Cozmanin para policisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:25 14-09-2016
Noizy Cozman by GazetaExpress

“Iu desh një grusht ta përplaste në tokë”, kështu shkruan gazeta Express ndërsa publikon videon me momentet e sherrit të reperave.

Noizy godet Cozmanin me grusht dhe e shtrin përtokë përpara punonjësve të policisë.

Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24187612533569
array(1) { ["section"]=> string(79) "me-nje-grusht-pertoke-momenti-video-kur-noizy-rreh-cozmanin-para-policise-52858" }