Më origjinale se kurrë, ja si do të jetë FIFA 2017

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:11 17-08-2016

Për të gjithë të apasionuarit pas “play-station” dhe sidomos ata që pëlqejnë të luajnë dhe të provojnë sfidat që të ofron loja e futbollit, tashmë në treg do të jetë edhe FIFA 2017. Më origjinale se kurrë, që nga golat e shënuar, mënyra e festimit të lojtarëve, fizionomia e tyre, dyluftime gati reale, shpërthime dhe reagimet e trajnerëve si asnjëherë më parë, por edhe mundësia për të pasur në ekipin e preferuar përforcimet e kësaj merkatoje vere. Për më tepër ndiqni këtë trailer fantastik.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030877828598022
array(1) { ["section"]=> string(55) "me-origjinale-se-kurre-ja-si-do-te-jete-fifa-2017-50041" }