Më seksi se kurrë, dy motrat e famshme shkojnë për darkë dhe i çmendin të gjithë... (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 31-01-2017 Më seksi se kurrë, dy motrat e famshme shkojnë për darkë dhe i çmendin të gjithë... (FOTOT)

Më seksi se kurrë dy motrat e familjes Kardashian, kaq shumë të ndjekur në gjithë botën.

Kylie Jenner dhe Kim Kardashian kanë darkuar së bashku në Costa Rica, aty ku ndodhen për pushime dhe kanë shkëlqyer me këtë veshje.

Se kush është më e mirë nga të dyja, po ju lemë ta zgjidhni vetë ndërkohë që ju themi se Kim i ka 36 vite nën lëkurë e ndërsa Kylie vetëm 19.

kim-4_1485805120-7318336.jpg

kim-3_1485805120-4612588.jpg

kim-2_1485805120-5343126.jpg

kim-10_1485805120-7359179.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028726816177368
array(1) { ["section"]=> string(91) "me-seksi-se-kurre-dy-motrat-e-famshme-shkojne-per-darke-dhe-i-cmendin-te-gjithe-fotot-67194" }