Më seksi se kurrë, modelja del pa të brendshme rrugëve të Ibizas (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 09-08-2018 Më seksi se kurrë, modelja del pa të brendshme rrugëve të Ibizas (FOTO) Demi Rose

Është padyshim një nga femrat më të bukura, nga personazhet e famshme.

Bëhet djalë për bukuroshen Demi Rose, e cila përsëri ka ditur të marrë vëmendjen maksimale.

Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen në rrugët e Ibizas, teksa po realizonte një set fotografik.

Ajo u shfaq e veshur në veshje transparente pa të brendshme, duke treguar gjoksin shpërthyes, të pasmet bombastike dhe barkun e sheshtë.

auto_4EF3D12900000578-6042703-Pictured_As_a_social_media_influencer_with_more_than_seven_milli-m-6_15338072743841533827303.jpg

auto_q21533827316.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045289993286133
array(1) { ["section"]=> string(75) "me-seksi-se-kurre-modelja-del-pa-te-brendshme-rrugeve-te-ibizas-foto-130634" }