Me shami të kuqe në dorë, Ilir Meta dhe Klajda Gjosha hedhin vallen në Korçë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:47 30-12-2016 Me shami të kuqe në dorë, Ilir Meta dhe Klajda Gjosha hedhin vallen në Korçë

Me xhaketë të zbërthyer dhe një shami të kuqe në dorë, kreu i Kuvendit, Ilir Meta nuk ka hezituar të ngrihet dhe të hedhë vallen në Korçë.

Gjatë takimit me simpatizantët e LSI në këtë qytet, zyrtarët e kësaj partie kanë preferuar që për disa momente t’i largohen politikës.

Meta shoqërohej në kërcim nga ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha dhe deputeti Pirro Kapurani.

Siç shihet nga fotot, të tre zyrtarët ia kanë kaluar shumë mirë në Korçë. 

meta13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038562059402466
array(1) { ["section"]=> string(81) "me-shami-te-kuqe-ne-dore-ilir-meta-dhe-klajda-gjosha-hedhin-vallen-ne-korce-64258" }