Me shami të kuqe në dorë, Ilir Meta dhe Klajda Gjosha hedhin vallen në Korçë

Publikuar tek: barometri, më 08:12 31-12-2016 Me shami të kuqe në dorë, Ilir Meta dhe Klajda Gjosha hedhin vallen në Korçë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022388935089111
array(1) { ["section"]=> string(81) "me-shami-te-kuqe-ne-dore-ilir-meta-dhe-klajda-gjosha-hedhin-vallen-ne-korce-64279" }