Më të përgatitur se kurrë, Kombëtarja e Kosovës arrin "Loro Boriçi" (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 20:13 24-03-2017 Më të përgatitur se kurrë, Kombëtarja e Kosovës arrin

Dhe pak minuta na ndajnë nga ndeshja mes përfaqësuesve të Kosovës dhe Islandës, ndeshje e cila do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi” në orën 20:45.

Ndërkohë, kombëtarja e Kosovës ka arritur në Shkodër. Në videon e publikuar nga Newsbomb.al shfaqet dhe momenti i zbritjes së futbollistëve.

Ndeshja ndërkombëtare e futbollit, Kosovë-Islandë është e vlefshme për Kampionatin Botëror 2018. /Newsbomb.al/


Kombëtarja e Kosovës by newsbomb-al

Sondazh per Personazhin e Vitit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Live” / Pritet dalja e kombëtares, ja situata përpara hotelit (Foto)
Ja ku mund ta ndiqni 'LIVE' përballjen historike Itali - Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.043545961380005
array(1) { ["section"]=> string(76) "me-te-pergatitur-se-kurre-kombetarja-e-kosoves-arrin-loro-borici-video-73037" }