Me tuta sportive dhe këpucë shiu para turmës, kush është politikani që s’pyet për KODIN E VESHJES ? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:43 22-04-2017 Me tuta sportive dhe këpucë shiu para turmës, kush është politikani që s’pyet për KODIN E VESHJES ? (FOTO)

Është i njohur për sportivitetin e tij, si në veshje, ashtu edhe në komunikim.

Megjithatë, veshja e kryeministrit të vendit sot bëri shumë përshtypje teksa mbajti një fjalim me të rinjtë e Gjirokastrës.

Duket qartë në këto foto se si preferoi të dilte në publik Edi Rama, i veshur me tuta sportive, bluzë me zinxhirë dhe kapuç, por të “kombinuara” me këpucë të zeza, si ato të shiut.

Ndoshta për tu përshtatur me sportivitetin e të rinjëve, por një gjë e tillë nuk ishte parë në takime të tjera të ngjashme. Nga ana tjetër, përfaqësues të tjerë të lartë të PS-së në këtë takim, të cilët shoqëruan Ramën edhe në fjalime, kishin respektuar një tjetër kod etike të të veshurit, më serioz dhe me pamjen e zyrtyarit.

Për më tepër, shikoni fotot e mëposhtme….

 

18034218_1017752465021512_2747533888876646799_n.jpg

 

18033126_1017753208354771_8159290074632657268_n.jpg

 

18056919_1017754221688003_1759171702002595714_n.jpg

18058172_1017753015021457_347784782761020501_n.jpg

 

 

18033323_1017757491687676_4468903567336714788_n.jpg

Rama me të rinjtë në Durrës

2835960.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074679851531982
array(1) { ["section"]=> string(107) "me-tuta-sportive-dhe-kepuce-shiu-para-turmes-kush-eshte-politikani-qe-s-pyet-per-kodin-e-veshjes-foto-76054" }