Me ujqër e me dele, Majlinda Bregu përcjell një mesazh të rëndësishëm: Si për 1 prill

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:26 01-04-2017 Me ujqër e me dele, Majlinda Bregu përcjell një mesazh të rëndësishëm: Si për 1 prill

Deputetja demokrate, Majlinda Bregu ka zgjedhur të ironizojë ditën e gënjeshtrave me anë të një fotoje, në prag të zgjedhjeve të 18 qershorit.

Dicitura që ka përzgjedhur demokratja Bregu me ujqërit dhe delen e frikësuar drejt kutisë së votimit tregon se kush është sipas saj, fytyra e vërtetë e aleancës së 1 Prillit. “Si për 1 Prill…”-shkruan Bregu.

uron.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026602983474731
array(1) { ["section"]=> string(89) "me-ujqer-e-me-dele-majlinda-bregu-percjell-nje-mesazh-te-rendesishem-si-per-1-prill-73772" }