“Medemek iku vetë Shkullaku nga ABC News...”, aktori flet për një tjetër të vërtetë dhe thotë: Kjo është shumë serioze...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:34 11-01-2017 “Medemek iku vetë Shkullaku nga ABC News...”, aktori flet për një tjetër të vërtetë dhe thotë: Kjo është shumë serioze...

Armand Shkullaku u largua nga televizioni ABC News ku mbante postin e drejtorit por aktori i njohur Julian Deda thotë se bëhet fjalë për një shkarkim nga detyra dhe se e gjitha lidhet me zaptimin e hapësirave të televizionit, sipas tij nga kryebashkiaku Erion Veliaj dhe kreu i qeverisë Edi Rama.

Deda thotë se kjo është shumë serioze dhe aspak për të qeshur ndërsa shton se ndjehet i keqardhur.

REAGIMI I PLOTË I JULIAN DEDËS:

Zaptimi i hapsirave televizive nga Eri dhe Edi, vjen si rrjedhoje i blerjes nepermjet planit rregullues te Tiranes te boseve te mediave. Rezultati eshte i dukshem. Shkarkimi (medemek iku vete) i Shkullakut nga ABC News dhe telefonatat kercenuese te boseve drejt gazetareve te tyre duke i urdheruar te mos thone asnje fjale kunder Erit. Keshtu jemi drejt zaptimit te hapesirave te facebookut, te cilat, sipas zerave nga punonjesit e Bashkise, Erin e shqetesokan pafund. 

P.s. Kjo eshte shume serioze, aspak per te qeshur. Keqardhje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069870948791504
array(1) { ["section"]=> string(117) "medemek-iku-vete-shkullaku-nga-abc-news-aktori-flet-per-nje-tjeter-te-vertete-dhe-thote-kjo-eshte-shume-serioze-65248" }