Media: Shqipëria të fitojë Euro 2016? Shancet dhe bastimi 0.4 përqind

Publikuar tek: sport, më 10:15 21-05-2016

KICK, media sportive me bazë në Nju Jork, ka dhënë një parashikim për Shqipërinë në Euro2026 duke dhënë disa detaje jot ë panjohura për Shqipërinë dhe Shqiptarët.

Ajo që bie në sy në gjtihë këtë panoramë, ku përmendet shtetësia shqiptare e De Biasit në mbrojtje dhe mbështetje të ekipit të tij, si dhe disa nga emrat e futbollistëve ku spikat ai I kapitenit Lorik Cana, në filmimin disa sekondësh përmendet se kuotimi që Shqipëria tia dalë për të fituar në baste, është vetëm 0.4 përqind.

A do të arrijnë çunat e kombëtares të thyejnë këto parashikime? Sa do të mund të afrohen në tabelë? 10 qershori është shumë pranë dhe gjithçka do të shihet në Francë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Adnan Januzaj do të luajë për Kosovën, konfirmojnë përfaqësues të FFK-së
Ja emrat e futbollistëve që Gianni De Biasi ka zgjedhur për në Francë 2016 »
Article Logic
Execution time: 0.022655010223389
array(1) { ["section"]=> string(73) "media-shqiperia-te-fitoje-euro-2016-shancet-dhe-bastimi-0-4-perqind-41083" }