Mediat ndërkombëtare sjellin në vëmendje FOTOT NUDO të Melania Trump: Kjo është zonja e parë e SHBA

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:09 10-11-2016 Mediat ndërkombëtare sjellin në vëmendje FOTOT NUDO të Melania Trump: Kjo është zonja e parë e SHBA

Melania Trump, 46 vjeçarja sllovene, është tashmë në qendër të mediave ndërkombëtare me zgjedhjen e bashkëshortit të saj, Donald Trump President i SHBA.

Mediet kanë risjellë edhe njëherë për publikun fotot nudo të zonjës së parë, e lakuar për format seksi.

E gjatë 180 cm, Melania Trump flet pesë gjuhë të ndryshme: Sllovenisht, serbisht, anglisht, frengjisht dhe anglisht, çka do e ndihmojnë shumë Zonjën e Parë në takimet që do të zhvillojë në të gjithë botën gjatë mandatit katër vjeçar.

Melania dhe Donald Trump janë martuar më 22 janar të 2005 dhe fati ka dashur që çifti të festojë 12 vjetorin e martesës vetëm dy ditë pasi republikani të bëjë betimin si president i SHBA. Çifti ka një fëmijë nga martesa e tyre, i quajtur Barron Ëilliam Trump.

Që pas shpalljes së kandidaturës së Trump, Melania ka ruajtur një profil serioz në media, madje shumë herë më serioz se vet Donaldi.

Megjithatë, ajo do të hyjë në histori si Zonja e Parë më seksi në Shtëpinë e Bardhë.

foto1.jpg

fotot2.jpg

foto3.jpg

foto4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028190851211548
array(1) { ["section"]=> string(104) "mediat-nderkombetare-sjellin-ne-vemendje-fotot-nudo-te-melania-trump-kjo-eshte-zonja-e-pare-e-shba-59050" }