Mediat në Kosovë sulmojnë pa mëshirë Edi Ramën: Fut duart në xhepat e kosovarëve përmes Shefqet Kastratit(VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 17:49 29-03-2018 Mediat në Kosovë sulmojnë pa mëshirë Edi Ramën: Fut duart në xhepat e kosovarëve përmes Shefqet Kastratit(VIDEO)

Vendosja e tarifës së kalimit në Rrugën e Kombit ka shkaktuar debate e akuza jo vetëm në politikë, por edhe te ata që preken direkt, qytetarët.

Pjesa më e madhe e këtyre të fundit pritet të jenë shqiptarë nga Kosova, të cilët si çdo vit do dynden drejt Shqipërisë për pushimet verore.

Por të ashpra me vendimin e qeverisë Rama për “taksën e Rrugës së Kombit” kanë qenë edhe mediat në Kosovë.

Televizioni më i ri aty, “T7”, i gazetarit Berat Buzhala, përmes një kronike të gjatë sulmon pa mëshirë kryeministrin shqiptar Edi Rama duke e akuzuar se po fut duart në xhepat e kosovarëve përmes oligarkut Shefqet Kastrati.

Kastrati është pronar i një prej tre firmave që kanë marrë koncesionin e mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit.

Për më tepër ndiqni videon:

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e pronave në bregdet: Në '45-ën përdorën pushkët, sot po përdorin ligjin
Bregdeti, Artan Lame: Çfarë do ndodhë me tokat dhe kush do mbajë përgjegjësi (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0044031143188477
array(1) { ["section"]=> string(117) "mediat-ne-kosove-sulmojne-pa-meshire-edi-ramen-fut-duart-ne-xhepat-e-kosovareve-permes-shefqet-kastratit-video-114975" }