Mediat serbe: Rita Ora, një ndër femrat më seksi në botë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:30 03-06-2016 Mediat serbe: Rita Ora, një ndër femrat më seksi në botë

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është vënë në fokus të mediave serbe.

E përditshmja serbe, Blic,  e përshkruan yllin 25-vjeçare si një ndër femrat më seksi në botë.

Sipas tyre, hobi i bukuroshes bjonde është fotografimi i vetvetes dhe publikimi i tyre në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Ora aktualisht është duke u marr me rolin e saj në filmin e famshëm erotik hollivudian “Fifty Shades of Grey”.

 

 

rita.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024286031723022
array(1) { ["section"]=> string(60) "mediat-serbe-rita-ora-nje-nder-femrat-me-seksi-ne-bote-42302" }