Mediat spanjolle: Gareth Bale, një katastrofë

Publikuar tek: sport, më 17:10 09-02-2015 Mediat spanjolle: Gareth Bale, një katastrofë

Futbollisti 100 milion euro, Gareth Bale, është përshkruar nga media spanjolle si “i parëndësishëm” dhe “apatik” pas humbjes të Real Madritit me rezultatin 4-0 me Atletico.

Golat u shënuan nga Tiago, Saul Niguez, Antoine Griezmann dhe Mario Mandzukic e Reali pësoi kështu humbjen më të thellë nga rivalët e tyre që nga nëntori i 2010-ës.

“Ishte keq, shumë keq, nuk kishim asnjë lojtar që të bënte lojë të mirë”, u shpreh Carlo Ancelotti pas ndeshjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kukësi-Laçi, Safet Gjini: Duam tre pikët në tavolinë
Shaqiri dhe Kovaçiç foto me “shqiponjën” »
Article Logic
Execution time: 0.018574953079224
array(1) { ["section"]=> string(48) "mediat-spanjolle-gareth-bale-nje-katastrofe-2862" }