Mediat: Udhëtonte me shpejtësi të lartë, deputeti socialist aksidenton një kalimtar

Publikuar tek: aktualitet, më 17:16 17-05-2018 Mediat: Udhëtonte me shpejtësi të lartë, deputeti socialist aksidenton një kalimtar Foto ilustruese

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në kthesën e Lapardhasë në Berat, ku mësohet se deputeti i Partisë Socialiste, Fadil Nasufi ka përplasur një kalimtar.

Sipas disa portaleve, Nasufi po lëvizte me makinën e tij tip “Benz” jashtë normave të lejuara drejt Beratit.

Sakaq në vendngjarje kanë mbërritur ambulanca dhe policia, për të hetuar më shumë për aksidentin.

Fadil-Nasufi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh në Tiranë: Flamuri gjigant i LGBT ngrihet në 'ballë' të sheshit, krah atij kuqezi
Bie nga shkallët, 2 vjeçarja në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.023993968963623
array(1) { ["section"]=> string(88) "mediat-udhetonte-me-shpejtesi-te-larte-deputeti-socialist-aksidenton-nje-kalimtar-121136" }