Mediet pushim këtë të shtunë, protestuesit e Parkut të Liqenit...Jo

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:17 04-04-2015 Mediet pushim këtë të shtunë, protestuesit e Parkut të Liqenit...Jo Postimi per newsbomb.al në Twitter

Shpesh shoqëria civile ankohet me të drejtë për mungesën e mbështetjes jo vetëm nga politika por edhe nga media.

Prej kohësh është duke u zhvilluar një protestë kundër ndërtimeve pa leje te Parku i Liqenit dhe për hir të së vërtetës media e ka pasqyruar si lajm, veçse  jo çdo protestë të zhvilluar.

Kjo nuk ka se si mos t’i bjerë në sy protestuesve të shoqërisë civile të cilët kanë shkruar se portali newsbomb.al është i vetmi që ka shkruar për protestën e tyre ditën e sotme.

Sot është e shtunë dhe një pjesë e kolegëve tanë, ndoshta janë pushim por protestuesit që e duan të paprekur nga betoni Parkun e Liqenit...Jo. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022166967391968
array(1) { ["section"]=> string(69) "mediet-pushim-kete-te-shtune-protestuesit-e-parkut-te-liqenit-jo-7828" }