Melania Trump lë me “gojë hapur” gjithë Shtëpinë e Bardhë me këto foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:23 07-10-2017 Melania Trump lë me “gojë hapur” gjithë Shtëpinë  e Bardhë me këto foto

Melania Trump është padyshim një nga femrat më seksi të moshës së saj në të gjithë botën.

Por, këtë herë ajo është shfaqur më në formë se kurrë, gjatë një aktiviteti në Shtëpinë e Bardhë, ajo është shfaqur super seksi me një bluzë të bardhë që tregonte më së miri linjat e saj.

Dekolteja e Melanias gjatë darkës së orgainzuar në Shtëpinë e Bardhë ka lënë me “gojë hapur” të gjithë të pranishmit në mbrëmje.

Ndërkohë kjo veshje e Melania Trump është pritur në forma të ndryshme në rrjette sociale, me një pjesë që e kanë kritikuar atë, duke e cilësuar si të pahisjshme dhe një pjesë tjetër që kanë reaguar pozitivisht. 

Screenshot_39.jpg

Screenshot_40.jpg

Screenshot_37.jpg

Screenshot_38.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027323961257935
array(1) { ["section"]=> string(74) "melania-trump-le-me-goje-hapur-gjithe-shtepine-e-bardhe-me-keto-foto-95103" }