Menaxheri i kap gjoksin në publik, Fjorentina shkrihet së qeshuri (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 11-10-2018 Menaxheri i kap gjoksin në publik, Fjorentina shkrihet së qeshuri (VIDEO)

Fjorentina Halili, ish banorja e Big Brodher në edicionin e fundit, u kthye për shumë kohë ndër personazhet më të komentuar në medien rozë. 

Edhe pse ka kaluar goxha kohë, Fjorentina vazhdon të komentohet në rrjetet sociale. 

Së fundmi në rrjet po qarkullon një video ku shihet së bashku me mikun e saj, njëkohësisht dhe menaxheri i disa prej VIP-ave shqiptar, Xhani Demika. 

Xhani shihet teksa i prek gjoksin Fjorentinës në publik, ndërsa kjo e fundit shkrihet së qeshuri. Theksojmë se të dy janë përfolur shpesh për një lidhje të mundshme.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nora Istrefi dhe Robert Berisha publikojnë FOTON, zyrtarisht shtetas shqiptarë
Martohet këngëtari i njohur, nuk do ta besoni kush e telefonoi pas dasmës (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0047972202301025
array(1) { ["section"]=> string(77) "menaxheri-i-kap-gjoksin-ne-publik-fjorentina-shkrihet-se-qeshuri-video-137431" }