Menduat se pushimet e Luanës mbaruan, ja ku ndodhet moderatorja (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:49 27-09-2016 Menduat se pushimet e Luanës mbaruan, ja ku ndodhet moderatorja (Foto)

Përgjatë verës, por kryesisht gjatë muajit shtator Luana ka shijuar pushimet në vende të ndryshme ekzotike. Edhe në ditët e fundi të shtatorit ajo ndodhet me pushime. Luana ka postuar një foto në rrjetet sociale kthyer me fytyrë nga deti, gjysmë e zhveshur.

 Moderatorja mban veshur pantallona të shkurtëra, e veshur me bikini dhe mban një shall në duar. 

LUANA_VJOLLCA.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02935004234314
array(1) { ["section"]=> string(73) "menduat-se-pushimet-e-luanes-mbaruan-ja-ku-ndodhet-moderatorja-foto-54270" }