Mëngjes tragjik për moderatoren shqiptare: Pusho në paqe dritë! Të dua shumë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:28 01-08-2017 Mëngjes tragjik për moderatoren shqiptare: Pusho në paqe dritë! Të dua shumë...

Një lajm tragjik ka ndarë sot moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj e cila ka humbur një person të rëndësishëm në jetën e saj. Djalin e xhaxhait të cilin moderatorja e kishte si vëlla.

“Me shpirtin e copëtuar lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj! Pusho në paqe dritë! Të dua shumë!” shkruan moderatorja.

Miq, të afërm dhe ndjekës të shumtë janë bashkuar me dhimbjen e saj në këto momente të vështira.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13080501556396
array(1) { ["section"]=> string(80) "mengjes-tragjik-per-moderatoren-shqiptare-pusho-ne-paqe-drite-te-dua-shume-87976" }