Mëngjesi që do donte të jetonte gjithmonë Ermal Mamaqi, një foto sa mijëra fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:03 30-05-2016 Mëngjesi që do donte të jetonte gjithmonë Ermal Mamaqi, një foto sa mijëra fjalë

Ky është pikërisht mëngjesi që do donte të jetonte gjithmonë aktori i humorit Ermal Mamaqi.

Në sfond të fotot ndodhet bashkëshortja e tij Amarda Toska dhe djali i tij Joeli. Të tre në Drimadhes, kanë shijuar detin…

E kush nuk do e donte të zgjohej gjithnjë pranë më të dashurëve të tij dhe detit të pakrahasueshëm jugut?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027015924453735
array(1) { ["section"]=> string(85) "mengjesi-qe-do-donte-te-jetonte-gjithmone-ermal-mamaqi-nje-foto-sa-mijera-fjale-41863" }