Merkato e 'çmendur', Igli Tare vendos çmimin për 'yllin' e skuadrës

Publikuar tek: sport, më 13:53 08-07-2018 Merkato e 'çmendur', Igli Tare vendos çmimin për 'yllin' e skuadrës Igli Tare

Skuadra e Lazios ka në përbërje të vetë një ndër lojtarët më të mirë të momentit në pozicionin e vet dhe ai është serbi Milinkovic-Savic, i cili kërkohet nga shumë skuadra të mëdha Europiane dhe një ndër to është Real Madrid.

Igli Tare së bashku me menaxherin e lojtarit kanë vendosur çmimin e mesfushorit me një vlerë prej 155 milion eurosh.

Mediat italiane raportojnë se Lazio nuk do të pranojë asnjë ofertë më të ulët se kjo. Gjithsesi mbetet për t’u parë në ditët e ardhshme të merkasots se çfarë do të ndodhë me lojtarin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.082165956497192
array(1) { ["section"]=> string(69) "merkato-e-cmendur-igli-tare-vendos-cmimin-per-yllin-e-skuadres-127186" }