Merr flakë Gjykata e Shkodrës

Publikuar tek: aktualitet, më 13:14 30-11-2017 Merr flakë Gjykata e Shkodrës

Foto e ilustruar

Gjakata e Shkallës së Parë në Shkodër është përfshirë nga flakët në këto momente. Nga të dhënat e para mësohet se zjarri ka rënë në katin e dytë të godinës.

Ndërkohë, nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe po ndërhyjnë për të shuar flakët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hodhi gruan nga ballkoni, gjykata e Apelit merr vendimin për Ferdinand Rukon, si i shpëtoi dënimit të përjetshëm
Instituti i Gjeoshkencave jep parashikimin më të fundit për përmbytjet: Rrezik i lartë në gjithë Shqipërinë, vetëm 3 qytete nën kontroll »
Article Logic
Execution time: 0.018125057220459
array(1) { ["section"]=> string(36) "merr-flake-gjykata-e-shkodres-101356" }