Merr flakë godina e ministrisë së Drejtësisë (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 17:18 10-04-2018 Merr flakë godina e ministrisë së Drejtësisë (VIDEO) Fragment nga video

Godina e ministrisë së Drejtësisë në Maqedoni është përfshirë nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme pasi zjarri ka shpërthyer në katin e katërt të godinës së ministrisë. Nuk raportohet për njerëz të lënduar, vetëm për dëme materiale.

Sakaq, zjarrëfikëset ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Aromë lufte”, Thaçi reagim rrufe për serbët: U përgjigjemi me pushkë (Ç’po ndodh)
Rizgjohen tensionet mes Greqisë dhe Turqisë: Ja çfarë ndodhi këtë herë »
Article Logic
Execution time: 0.022300004959106
array(1) { ["section"]=> string(57) "merr-flake-godina-e-ministrise-se-drejtesise-video-116402" }