Merr formë “Arena kombëtare”, ja si duket sot (Video-Foto)

Publikuar tek: sport, më 17:29 13-06-2018 Merr formë “Arena kombëtare”, ja si duket sot (Video-Foto)

“Arena Kombëtare” pritet të jetë gati për kuqezinjtë e Panuçit në fund të vitit 2019 dhe punimet në impiantin modern po ecin me ritme të kënaqshme.

FSHF nëpërmjet një video të shpërndarë në Facebook ka bërë të njohur fazën në të cilën aktualisht ndodhet projekti, teksa shihen shumë pranë përfundimit disa nga tribunat e stadiumit.

sdgfwergh4h.jpg

sdgfwergw34g34g.jpg

zasdfwegw34g3g.jpg

zdfwregwg34g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendoset përfundimisht, ja ku do të zhvillohet "Botërori 2026"
Deputetja ruse u ndalon femrave seksin me të huajt gjatë Kupës së Botës »
Article Logic
Execution time: 0.0053980350494385
array(1) { ["section"]=> string(60) "merr-forme-arena-kombetare-ja-si-duket-sot-video-foto-124261" }