Merr fund dilema, Keylor NAVAS vendos për të ardhmen

Publikuar tek: sport, më 23:50 03-01-2019 Merr fund dilema, Keylor NAVAS vendos për të ardhmen

Keylor Navas do të jetë portier i Real Madridit. 

Kështu raporton prestigjozja “Marca”, portieri nga Costa Rica do të qendrojë edhe një vit në “Santiago Bernabeu”, pasi ka rinovuar edhe për një sezon, duke përfituar kështu 5 milionë Euro në sezon.

Në këtë situatë, merr fund edhe dilema apo aludimet për një kalim të mundshëm të tij tek skuadra e Arsenalit ditëve të fundit. Këtë e ka mohuar edhe tekniku i londinezëve, Unani Emery, i cili është shprehur se nuk nuk kanë patur asnjë kontakt me Navas dhe se ata janë shumë të kënaqur me portierët që kanë në dispozicion.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në ditët e tij më të mira, MANAJ bën ‘liderin’ e KOMBËTARES: Do të të përsërisim EUROPIANIN
»
Article Logic
Execution time: 0.017417907714844
array(1) { ["section"]=> string(58) "merr-fund-dilema-keylor-navas-vendos-per-te-ardhmen-147438" }