Merr fund pritja, Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj sjellin këngën dedikuar shqiptarëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:42 25-06-2019 Merr fund pritja, Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj sjellin këngën dedikuar shqiptarëve

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe reperi Genc Prelvukaj lajmëruan se do të sillnin bashkëpunimin e tyre të parë bashkë.

Vetëm pak minuta më parë, është publikuar në Youtube kënga e cila i është dedikuar Kosovës dhe Shqipërisë.

Kënga është nën tingujt e muzikës shqiptare dhe Aurela shfaqet shumë në formë teksa këndon për vendin e saj.

Bashkëpunimi mes Gencit dhe Aurelës është pritur mjaft mirë nga të gjithë fansat.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02471399307251
array(1) { ["section"]=> string(90) "merr-fund-pritja-aurela-gace-dhe-genc-prelvukaj-sjellin-kengen-dedikuar-shqiptareve-169705" }