Merret peng sulmuesi i ekipit të Olympiakosit

Publikuar tek: sport, më 17:12 29-05-2016 Merret peng sulmuesi i ekipit të Olympiakosit

Sulmuesi meksikan Alan Pulido është rrëmbyer nga sida persona të paidentifikuar në qytetin Tamaulipas të Meksikës.

Zhdukja e tij është konfirmuar nga vëllai i sulmuesit të ekipit grek të Olympiakosit. Sipas mediave vendase, futbollisti po kthehej nga një festë së bashku me të dashurën e tij në momentin që ka humbur kontaktet. Autoritetet meksikane kanë nisur menjëherë kërkimet në zonë.

Më shumë në këtë kategori: « Super gol nga Ajeti, barazohet rezultati në minutën e 23’ (Video)
Përmbyset rezultati në pjesën e parë, ky është goli fantastik i Lenjanit (Video) »
Execution time: 0.024377107620239
array(1) { ["section"]=> string(51) "merret-peng-sulmuesi-i-ekipit-te-olympiakosit-41825" }