Mes librave dhe topit, udhëtimi i Modriç deri në gjysmëfinalen e Kupës së Botës (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 20:26 11-07-2018 Mes librave dhe topit, udhëtimi i Modriç deri në gjysmëfinalen e Kupës së Botës (FOTO)

Luka Modriç do të luajë në mbrëmje gjysmëfinalen e Kupës së Botës ndaj Anglisë. Nëse Kroacia është këtu, padyshim që është komplet merita e tij.

UEFA në një postim në rrjetet sociale, ka një dedikim të veçantë për 32 vjeçarin. Në moshë të vogël, lojtari ka treguar se pas shkollës menjëherë dilte dhe luante me shokët. 

“Pas shkollës dilja dhe luaja me shokët e mi. Kjo më bënte shumë të lumtur, pasi çdo ditë mësoja diçka të re”, është shprehur Modriç.

Në karrierën e tij lojtari ka fituar thuajse gjithçka me fanellën e Real Madrid dhe është një nga lojtarët kryesor të suksesit të kampionëve të Europës në 3 sezonet e fundit.

0o'.png

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Largimi pas 9 vitesh, kjo është VIDEOJA për Ronaldon që do përlotë çdo tifoz madrilen
Anglia në shtëpi, por jo kupa, Kroacia për herë të parë në FINALE »
Article Logic
Execution time: 0.021515130996704
array(1) { ["section"]=> string(90) "mes-librave-dhe-topit-udhetimi-i-modric-deri-ne-gjysmefinalen-e-kupes-se-botes-foto-127577" }