Mes miqsh e kolegësh, deputetja socialiste feston ditëlindjen (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:35 06-12-2016 Mes miqsh e kolegësh, deputetja socialiste feston ditëlindjen (Foto)

Deputetja e Partisë Socialiste, Antoneta Dhima festoi dje ditëlindjen e 46-të.

Socialistja ka festuar ditëlindjen mes miqsh, por nuk kanë munguar as kolegët.

Në ditëlindjen e saj kanë marrë pjesë deputetet socialistë Evis Kushi, Blerina Gjylameti dhe Erion Braçe.

“Të festosh ditëlindjen mes miqve dhe kolegëve gjithmonë është bukur. Ju falenderoj nga zemra të gjithëve , uroj gjithë të mirat për Ju dhe familjet Tuaja” shkuan Dhima në llogarinë e saj në facebook.

 antoneta_dhima.jpgantoneta_dhima1.jpgantoneta_dhima3.jpgantoneta_dhima4.jpgantoneta_dhima5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067400932312012
array(1) { ["section"]=> string(71) "mes-miqsh-e-kolegesh-deputetja-socialiste-feston-ditelindjen-foto-61746" }