Mes shkretëtirës dhe asgjësë, Arbana Osmani gjen atë që do të donin të gjithë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 17-09-2016 Mes shkretëtirës dhe asgjësë, Arbana Osmani gjen atë që do të donin të gjithë

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ndodhet në Dubai.

Ajo e bën të ditur këtë përmes rreteve sociale ku ka publikuar edhe një foto mes shkretëtirës.

E veshur me të bardha dhe në mes të asgjësë, Arbana shkëlqen teksa vazhdon rrugëtimin e zbathur.

Nuk dihet nëse moderatorja është atje për pushime apo për punë, por shihet qartë se në këtë vend ka gjetur lumturinë dhe kjo duket edhe përmes buzëqeshjes që i ndrit fytyrën.

“Happy” shkruan Arbana.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026521921157837
array(1) { ["section"]=> string(82) "mes-shkretetires-dhe-asgjese-arbana-osmani-gjen-ate-qe-do-te-donin-te-gjithe-53230" }