Mes Tahirit dhe Veliajt, Rama zgjedh Ruçin si kryeministër

Publikuar tek: barometri, më 11:49 18-06-2017 Mes Tahirit dhe Veliajt, Rama zgjedh Ruçin si kryeministër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022300958633423
array(1) { ["section"]=> string(63) "mes-tahirit-dhe-veliajt-rama-zgjedh-rucin-si-kryeminister-82899" }