Mes temperaturave të tmerrshme, zjarrfikësit luftojnë me flakët (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:55 09-07-2017 Mes temperaturave të tmerrshme, zjarrfikësit luftojnë me flakët (FOTOT)

Zjarrfikësit, mes temperaturave tejet të larta të kësaj vere të nxehtë, qëndrojnë të fortë duke luftuar me flakët.

Newsbomb.al ju sjell disa foto nga momentet ku zjarrfikësit kanë ndërhyrë në një pyll të prekur nga zjarri në Gramsh.

Të rraskapitur, por njëkohësisht dhe të fortë, heronjtë qëndrojnë në në krye të detyrës, shkruan newsbomb.al. Gjatë këtyre ditëve të nxehta, dhjetra vatra zjarri janë krijuar në gjithë Shqipërinë./Newsbomb.al/  

19875831_10210346344517004_937068126_o.jpg19987405_10210346344557005_287343461_n.jpgzjarrfikes.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vijon aksioni i Task-Forcës në zonat periferike, Veliaj: Situata me ujin e pijshëm drejt përmirësimit
E tmerrshme, gazetari lahet në Zvërnec, por shikoni si i bëhet lëkura (DENONCIMI) »
Article Logic
Execution time: 0.0042948722839355
array(1) { ["section"]=> string(74) "mes-temperaturave-te-tmerrshme-zjarrfikesit-luftojne-me-flaket-fotot-85537" }