“Mesazh për deputetin e Vlorës dhe Edi Ramën”, gjendja mjeruar e qendrës shëndetësore në Vranisht

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 28-05-2017 “Mesazh për deputetin e Vlorës dhe Edi Ramën”, gjendja mjeruar e qendrës shëndetësore në Vranisht

Ish-kryeministri Sali Berisha përcjell një mesazh të dërguar nga qytetari dixhital për kryeministrin Edi Rama dhe deputetin e Vlorës.

Berisha ka postuar mesazhin e dërguar nga qytetari i cili paraqet gjendjen e  mjeruar të qendrës shëndetësore në Vranisht.

Postimi i Berishës:

Mesazh nga Vranishti per deputetin e Vlores dhe Nastradinin e shendetesise falas, Edi Rama qe u thote qytetareve se ju genjeva mandatin e pare por me besoni edhe nje here qe t'ju genjej perseri?!

ghjghjgjdgj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037556171417236
array(1) { ["section"]=> string(100) "mesazh-per-deputetin-e-vlores-dhe-edi-ramen-gjendja-mjeruar-e-qendres-shendetesore-ne-vranisht-80268" }