Mesazhe të koduara njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Encës dhe Noizyt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:43 16-11-2017 Mesazhe të koduara njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Encës dhe Noizyt

Sherri mes Noizyt dhe Encës shkaktoi mjaft bujë. Që prej asaj kohe dy këngëtarët nuk flasin, ndërsa shpesh i kanë dërguar mesazhe të koduara njëri-tjetrit.

Kështu ka ndodhur edhe sot, Noizy postoi fillimisht një foto në Instastory, ku shfaqte orë të shtrenjta që kapnin vlerën 500 dollarë.

Sakaq, të njëjtën gjë ka bërë edhe Enca pak më vonë, e cila tregoi orën e shtrenjtë që mbante në dorë. Kjo nuk është shumë e qartë, por duket se këngëtarët po bëjnë garë me njëri-tjetrin se kush e ka orën më të shtrenjtë.

 

n.PNG

 

enca.PNG

43ef53de02bac08395fdb58205e71e60.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Çuni nonës vet”, versionin më të bukur të këngës së Çiljetës di ta sjellë vetëm Fernando (VIDEO)
Altin Basha do të braktisë “Portokalli”? Regjisori zbulon të vërtetën »
Article Logic
Execution time: 0.011343955993652
array(1) { ["section"]=> string(74) "mesazhe-te-koduara-njeri-tjetrit-cfare-po-ndodh-mes-ences-dhe-noizyt-99808" }