Mesazhet erotike të Salianjit, ish-ministri: Djathtas “të henksha zogun”, majtas...(BATUTA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:53 13-02-2018 Mesazhet erotike të Salianjit, ish-ministri: Djathtas “të henksha zogun”, majtas...(BATUTA)

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar lidhur me lajmin e bujshëm të mesazheve erotike të deputetit demokrat Ervin Salianji me një person “GD”.

Manjani ironizon situatën duke bërë një krahasim mes deputevë të majtë dhe të djathtë dhe sipas tij parlamenti ka nevojë për reformim.

“Deputetët djathtas shkëmbejnë mesazhe të tipit: 'të henksha zogun...'- muhabet opozite! Deputetët majtas shkëmbejnë mesazhe të tipit: 'po tenderi im kur behet?'- muhabet qeverie!”, shkruan ndër të tjera ish-ministri.

Reagimi i plotë:

Hej drejq o pune!

Deputetët djathtas shkëmbejnë mesazhe të tipit: “të henksha zogun...”- muhabet opozite!

Deputetët majtas shkëmbejnë mesazhe të tipit: “po tenderi im kur behet”?- muhabet qeverie!

Njerëzit që i zgjodhën deputetët shqyejnë sytë nga ç’shohin aty e ç’u dëgjojnë veshët- muhabet populli!

Po që e do vertetë një reformë ky parlament!

Po kush do ta marrë nismën?!

Ja, këtu kemi mbetur të gjithë si guakë!

Ndaj dhe kemi këtë qeveri...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denisa e Përmetit...sa i mungon Shqipërisë
Deputetja e PD e ‘djeg’ për Shën Valentin, dedikim romantik të shoqit: Një gjë dua të ta them me zë të lartë »
Article Logic
Execution time: 0.010740995407104
array(1) { ["section"]=> string(89) "mesazhet-erotike-te-salianjit-ish-ministri-djathtas-te-henksha-zogun-majtas-batuta-110150" }