Mesazhi i fortë i këshilltarit të Metës në një FOTO-LAJM

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:35 17-04-2017 Mesazhi i fortë i këshilltarit të Metës në një FOTO-LAJM

Emiljano Aleksi, këshilltari për mediet i Ilir Metës, tejet aktiv së fundmi me reagimet e tij nga rrjetet sociale jep një tjetër mesazh të fortë përmes këtyre fotove.

“Kush është i fortë, nuk fiton. Kush Fiton, është i Fortë”, shkruan Aleksi duke ngjallur debat mbi “të fortin” dhe fituesin në fund të kësaj krize politike.

Këtë mesazh këshilltari i Metës ka zgjedhur ta japë në fotot e shkrepura  gjatë një loje volejbolli ku kreu i LSI Ilir Meta bashkon duart me ministrin e Mjedisit Lefter Koka.

aaaaaaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018627166748047
array(1) { ["section"]=> string(62) "mesazhi-i-forte-i-keshilltarit-te-metes-ne-nje-foto-lajm-75434" }