Mesazhi i KQZ: Voto! Ti vendos

Publikuar tek: politike, më 00:47 21-06-2015 Mesazhi i KQZ: Voto! Ti vendos

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë të votojnë ditën e sotme në zgjedhjet vendore.

Në një mesazh të fundit në Twitter para zgjedhjeve vendore, KQZ bën thirrje për pjesëmarrje në votime.

“KQZ: Voto! Ti vendos. Të dashur qytetarë, Vota jote përcakton të ardhmen tënde”, shkruhet në mesazhin nga KQZ shoqëruar me fotografinë e kryetares dhe anëtarëve të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncoi blerjen e votave nga kandidati i PD në Pogradec, kanoset kreu i PS në Slabinjë
Minutë pas minute çfarë ndodh me zgjedhjet në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.0038108825683594
array(1) { ["section"]=> string(34) "mesazhi-i-kqz-voto-ti-vendos-14162" }