Mesazhi i Ramës për deputeten: Mos u mendo, nesër është seanca

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:57 13-12-2017 Mesazhi i Ramës për deputeten: Mos u mendo, nesër është seanca

Ditën e sotme që prej orës së 15:00 ka filluar dëgjesa e komisionit të ligjeve me të gjithë kandidatët për kryeprokuror të përgjithshëm të përkohëshëm.

Pyetjet dhe gjatë kësaj seance po bëhen vetën nga ana e deputetëve të Partisë Socialiste, për shkak se Opozita mungon në këtë mbledhje.

Fotografi i njohur i kuvendit, Agim Rama gjatë gjithë seancës ka qenë vigjilent që përveç fotove zyrtare të kësaj seance, të kap dhe disa momente pikante.

Një moment i tillë është fiksuar nga fotografi Rama edhe ditën e sotme me deputeten e PS-së, Ermonela Felaj. Për një çast ajo ka qenë në mendime dhe fotografi e ka fiksuar në aparatine  tij.

Por përveç fotos, Agim Rama ka dhe një diçiturë shumë interesante, ku shkruan, “Ermonela mos u mendo, nesër është seanca”.

Më poshtë postimi i plotë i Agim Ramës: 

Screenshot_25.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022027015686035
array(1) { ["section"]=> string(67) "mesazhi-i-rames-per-deputeten-mos-u-mendo-neser-eshte-seanca-102970" }