Mesazhi prekës i mbesës së Berishës për personin e afërt që humbi: Barrierat fizike nuk maten dot me dashurinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:45 12-08-2017 Mesazhi prekës i mbesës së Berishës për personin e afërt që humbi: Barrierat fizike nuk maten dot me dashurinë

Vdekja e Hajrie Osmani, motra e vetme e Sali Berishës, ka sjellë një atmosferë trishtimi dhe pikëllimi në familjen Berisha.

Këtë gjë e ka treguar ditën e sotme më herët djali i Saliut, Shkëlzeni, i cili i dedikoi një mesazh ne rrjetet sociale hallës së tij.

Por një mesazh tejet prekës për ndarjen nga jeta të Hajrie Osmanit, ka shëprndarë në rrjetet sociale edhe vajza e Argitës, Dasara Malltezi.

Pavarsisht se Hjaria ishte halla e nënës së saj Argitës, duket se ajo ka pasur një lidhje të veçantë me të, gjë e cila duket qartë në rreshtat që Dasara i dedikon të ndjerës.

Më poshtë statusi i Dasara Malltezit:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26989412307739
array(1) { ["section"]=> string(115) "mesazhi-prekes-i-mbeses-se-berishes-per-personin-e-afert-qe-humbi-barrierat-fizike-nuk-maten-dot-me-dashurine-88948" }