Mesazhi që De Biasi u dërgoi futbollistëve përpara publikimit të listës

Publikuar tek: sport, më 20:44 21-05-2016 Mesazhi që De Biasi u dërgoi futbollistëve përpara publikimit të listës

Gianni de Biasi u ka dërguar një mesazh lojtarëve të Kombëtares Shqiptare përpara publikimit të listës paraprake për Kampionatin Europian.

 “Përshendetje djem! Pas 10 ditësh nisin përgatitjet për ndeshjen e hapjes me Zvicrën në Euro 2016. Për të gjithë ky do të jetë një rast  unik dhe ndoshta i papërsëritshëm për të nderuar fanelën dhe për të treguar vlerat tona”, thuhet në mesazhin e trajnerit italian.

De Biasi publikoi sot listën me 27 lojtarë, ndërsa pas fazës përgatitore 23 prej tyre do të udhëtojnë drejt Francës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060580968856812
array(1) { ["section"]=> string(77) "mesazhi-qe-de-biasi-u-dergoi-futbollisteve-perpara-publikimit-te-listes-41126" }