Mesfushori i kombëtares shqiptare nget një super-makinë (Foto)

Publikuar tek: sport, më 18:39 11-07-2016 Mesfushori i kombëtares shqiptare nget një super-makinë (Foto)

Amir Abrashi është kthyer më në fund në shtëpinë e tij, pas mbylljes së Kampionatit Europian dhe pushimeve të verës.

Mesfushori shqiptar i SC Freiburgm ka postuar një foto në Instagram ku shkruan “Back home” por ajo që iu ka rënë më së tepërmi në sy ndjekësve është super-makina që ai nget.

AA222nshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Legjenda Thierry Henry: Fitorja e Shqipërisë ndaj Rumanisë më e bukur se fitorja e Portugalisë me Francën
Stadiumi “Loro Boriçi” ndez dritat, ja pamja spektakolare gjatë natës (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.024429082870483
array(1) { ["section"]=> string(66) "mesfushori-i-kombetares-shqiptare-nget-nje-super-makine-foto-46245" }