Meshkuj, ja çfarë ju thotë Cavalli të vishni !

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:10 24-02-2015 Meshkuj, ja çfarë ju thotë Cavalli të vishni !

Figura të stampuara, këmisha pa mëngë dhe copa të lehta lëkure janë ato çfarë dominojnë në veshjet e pranverës për meshkuj sjellë nga stilisti, Roberto Cavalli.

E pra, tashmë e dini se çfarë duhet të vishni për të qenë “in’ me trendet e modës sjellë nga emrat më të mëdhenj të stilistëve në botë, siç është ai i Roberto Cavallit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022120952606201
array(1) { ["section"]=> string(48) "meshkuj-ja-cfare-ju-thote-cavalli-te-vishni-4310" }