Mesila Doda i mëson Nanës si të bëjë ‘’Selfie’’ dhe ja rezultati (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:05 02-01-2016 Mesila Doda i mëson Nanës si të bëjë ‘’Selfie’’ dhe ja rezultati (FOTO)

Një foto e rrallë, ku në fokus është deputetja e PDIU-së Mesila Doda, teksa i mëson se si të bëjë një ‘’Selfie’’ nënës.

Ajo i tregon se si të mbajë celularin e ku ta shkrepë dhe këtë moment deputetja e ka rrëfyer me imazh në profilin e saj në rrjetet sociale, ku kanë shpërthyer komentet nga miqtë e saj.

‘’Oh Zot..fotoja më e bukur’’, ‘’Fytyra e Nanës e pakrahasueshme. Nana është nje dashuri!’’ , ‘’Ahahaha qenka bo fotografe nona Kelit’’, janë disa nga komentet për foton.

E kush tha se Smartphone-t apo ‘’Selfiet’’ janë vetëm për më të rinjtë? Edhe të moshuarit mund të përshtaten lehtësisht me to…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035226106643677
array(1) { ["section"]=> string(71) "mesila-doda-i-meson-nanes-si-te-beje-selfie-dhe-ja-rezultati-foto-28984" }