Mesila Doda merr funksion të lartë në PDIU, do drejtojë grupin parlamentar

Publikuar tek: politike, më 17:49 18-02-2016 Mesila Doda merr funksion të lartë në PDIU, do drejtojë grupin parlamentar

Mesila Doda do të marrë zyrtarisht funksione të larta në Partinë për Drejtësi Integrim dhe Unitet. Doda njoftoi muaj më parë largimin nga Partia Demokratike dhe bashkimin me PDIU-në.

Mediat njoftojnë se Mesila Dodës do i besohet drejtimi i grupit parlamentar të kësaj partie pas dy javësh, kur do të bëhet zyrtar vendimi për largimin nga PD.

Doda u zgjodh në vitin 2013 deputete e Fierit nën siglën e PD-së.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nishani dekoron zyrtarin izraelit me titullin “Skënderbeu”, Edelstein: Jam prekur shumë, marrëdhëniet me Shqipërinë janë prioritet
Rama flet për efiçensën e administratës tatimore, vetëm 1 orë pas arrestimit të drejtorit »
Article Logic
Execution time: 0.0042870044708252
array(1) { ["section"]=> string(79) "mesila-doda-merr-funksion-te-larte-ne-pdiu-do-drejtoje-grupin-parlamentar-32936" }