Mesila Doda: Votën time s’ka pse ta numëroj PS dhe LSI, banda që plaçkisin

Publikuar tek: barometri, më 07:28 05-05-2017 Mesila Doda: Votën time s’ka pse ta numëroj PS dhe LSI, banda që plaçkisin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035945892333984
array(1) { ["section"]=> string(78) "mesila-doda-voten-time-s-ka-pse-ta-numeroj-ps-dhe-lsi-banda-qe-plackisin-77532" }