Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Publikuar tek: aktualitet, më 06:36 14-09-2018 Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme Foto ilustruese

Moti ditën e sotme do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare  në zonën e Ultësirës Perëndimore.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SË) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. 

Valëzimi do të  jetëi forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të  jenë me rënie.
Temperaturat min dhe max 
Zonat  malore         10/27°C 
Zonat e  ulëta           11/31°C
Zonat  bregdetare   17/30°C

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadori Lu flet për sulmin ndaj Klodiana Lalës: Tregimi i së vërtetës po frikëson zyrtarët e korruptuar
E RËNDË, vetëhelmohet 24-vjeçarja në Shkodër »
Article Logic
Execution time: 0.021382808685303
array(1) { ["section"]=> string(46) "mesoni-si-do-te-jete-moti-diten-e-sotme-134251" }