Messi te zikaltërit? Flet drejtori i Interit

Publikuar tek: sport, më 19:27 27-01-2017 Messi te zikaltërit? Flet drejtori i Interit

Lionel Messi ishte përfolur për një transferim të mundshëm te Interi. Zërat e merkatos e çonin yllin e Barcelonës në Milano.

Megjithatë ka qenë drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio i cili i ka dhënë fund spekulimeve për argjentinasin. Ausilio deklaroi që transferimi i “pleshtit” në Milano është i pamundur.

“Messi? Mjaft më me mashtrime për tifozët. Është e vërtetë se pronarët janë solid dhe kanë mundësi të mira por duhet të kemi kujdes në parametrat e caktuara nga UEFA”, theksoi Ausilio.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas protestës në "Skënder Halili” arrestohen 21 tifozë të Tiranës
Plas grushti në “Elbasan Arena”, drejtuesit e Korabit dhe Laçit përfshihen në sherr (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.30717301368713
array(1) { ["section"]=> string(49) "messi-te-zikalterit-flet-drejtori-i-interit-66888" }